Author: h***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful and the colors are amazing🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤
Color: Brown Highlight
Price: 136kr
Original Price: 181kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 281 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb2412029797596623 |
Author: h***4
Date:
Review: Beautiful and the colors are amazing🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤
Color: Brown Highlight
Author: A***e
Date:
Review: It is as the picture.....i am pleased with my purchased. It is a good buy........
Color: Blonde Ombre
Author: 3***7
Date:
Review: Very very good. I loved them 👌🏼👌🏼👌🏼👌🏼
Color: Brown Highlight
Author: r***a
Date:
Review: Good quality!
Color: Brown Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.